Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Луксузни 6mm Бела 5A CZ Diamant Свадба Свадба Накит Сетови choucong Подарок

Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Луксузни 6mm Бела 5A CZ Diamant Свадба Свадба Накит Сетови

DEN 734.00
DEN 1439.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
4.5, 5.5, 6.5, 7.5, 8.5, 9.5, 9, 4, 5, 8, 6, 7
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
earring+ring+ѓердан
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
choucong
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони

Најдобри понуди