Природен Камен Канада Jade Врежан Буда Главата Страна Drilled Мода Ѓердан Pendant 31x25x11mm 15.25 g

Природен Камен Канада Jade Врежан Буда Главата Страна Drilled Мода Ѓердан Pendant 31x25x11mm 15.25 g

DEN 1190.40
 

Тековен
Количина на стоки

Добредојдовте на Убава џек ! Природен Камен Канада Jade Врежан Буда Главата Страна Drilled Мода Ѓердан Pendant 31x25x11mm 15.25 g
Јас години искуство во скапоцен камен трговија. Јас се обидувам да ви понудат добар производ во фер цена. Јас може да се направи
трговија на големо парцели за дилери. Мојата специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Политика За Испорака
• Јас брод во Светот
• Нема P. O. Кутија Испорака
• Нема APO/FPO Испорака
• Превозот е $3.95 за 1 објект
Во комбинација превозот е $1.25 по содржина
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Контактирајте ме ако постои било каков проблем со вашиот предмет
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/HKPAM) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината.
Ви благодариме!

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Б&F
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Тежина:
15.25g
Објектот Висина:
1.1cm
Производ Карактеристики:
врежан буда глава
Објектот Должина:
3.1cm
Број На Модел На:
A985
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Канада Jade
Стил:
Моден
Обликот:
врежан буда глава
изберете drilled стил :
страна drilled
боја:
Зелена

Најдобри понуди