YPP ЗАНАЕТ Симпатична Еднорог Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно печат

YPP ЗАНАЕТ Симпатична Еднорог Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни

DEN 95.00
DEN 105.12
 

Тековен
Количина на стоки

Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!. Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1).Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат.5 см
Материјал : силикон
Пакување : 1pc/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови. Не поднесе спор по желба. Бидејќи брзината на превозот е надвор од нашата контрола. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Пакување :
Плаќање :
1). Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци.Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати.Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Други карактеристики

Употреба:
Декорација
Бренд Име:
YPP занает
Број На Модел На:
17102501
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Повод:
Свадба Партија; Scrapbooking занаети
Пакување:
1pcs/многу
Големина:
10*10.5cm

Најдобри понуди