30CM Meijswxj Ѕиден часовник Saat Relogio де parede Duvar saati Фудбал Часовник Креативни Модни Дневна Соба mute часовници часовници

30CM Meijswxj Ѕиден часовник Saat Relogio де parede Duvar saati Фудбал Часовник Креативни Модни Дневна Соба

DEN 1520.00
DEN 2140.32
 

Тековен
Количина на стоки

Се забранува употреба на алкални батерии, движењето ќе изгори.
Ве молиме користете јаглерод батеријата.

Други карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Број На Модел На:
JMTY110
Стил:
Креативните
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Ширина:
5cm
Бренд Име:
Meijswxj
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Должина:
300mm
Шема:
Апстракт
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Ѕиден Часовник Тип:
15 мм Дебел Плоча
Тежина:
1000g
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Метал
Тело Материјал:
Акрилик
Функција:
Креативните
Тип:
Ѕидни Часовници
Погоден за на сцена:
Јавни места, дневна соба, канцеларија, студија, кујна, спална соба
Големина:
12 инчи (30*30cm)
Движење тип:
Скенирање На Движење
Моќност Тип:
Батеријата (купувачот-сопственост)
Материјал:
Акрилик лист, ултра-тивко движење, метална боја покажувачот

Најдобри понуди