TTLIFE Висок Квалитет Nonstick Тава Пржени Јајца и Бифтек Saucepan Мала Тава Рамен Не-стап Садови Печење Тави

TTLIFE Висок Квалитет Nonstick Тава Пржени Јајца и Бифтек Saucepan Мала Тава Рамен Не-стап Садови Печење Тави

DEN 659.00
DEN 954.24
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификација
Материјал : не ' рѓосувачки челик Стил : корејски стил Посебни карактеристики : не држи пан Надворешниот кутија спецификација : 5. Ве молиме не го отвори спорот и да даваат лоши повратни информации!
Како можам да добијам попуст и повеќе помош? Ако има потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас ние ќе ви понудат добра цена. ако имате барање на предмети, контактирајте со нас или да се направи порака под цел. Gve ни 5stars повратни информации и да оставите порака,контактирајте со нас на нов поредок ќе добијам 5% попуст. мулти слој композитни структура може да се задржи чиста и лесно да се мијат, додека одржување на не стап карактеристики. супер густа nonstick површина, ефикасно спречување на масло тавата тело, намалување на масло за готвење, јадење растително масло е повеќе здрави.(Празник освен).35 KG Спецификација : 24cm Пакување : подарок кутија Пакет Тежина : 500 G Дното материјал : еден дното Применливи опсег : општа намена Боја : Црвена
Пакет Вклучуваат Nonstick Тава*1
*ШОПИНГ СОВЕТИ*
Како можам да плати за мојата купување? Alipay(зачувам),Кредитни картички се прифаќаат. одлична нерѓосувачки челик материјал, брз пренос на топлина. Ќе стане нашите ВИП можат да уживаат во повеќе попуст и благосостојба. Pls внимателно проверете го вашиот превозот адреса и информации, така што можете да го добиете вашиот добро на време.5 cm Тежина : 0.
Она што за пакет? Ние се големо внимание во пакување секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Ве молиме контактирајте со нас,ние може да slove сите на вашето прашање.навистина брзо. Соберат нашата продавница и споделување на нашиот магазин за facebook ,twwiter така натаму,тогаш земи слика испраќате за нас. можете исто така да изберете DHL, или ЕМС, нормално ќе може да се добие во рок од 3-12days. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е потребно за 20-90 дена да се поголемиот дел од земјата,не може да се следи кога пратката лево Кина. Ако тоа е оштетен кога ќе се примени Ако не ја добиете вашата цел . Ние ќе брод предмети во рамките на 3 дневна откако ќе се направи исплата. изолација се справи, една инјекција на човековите мускулите дизајн, комфор зафат.

Други карактеристики

Тип:
Тави
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Садот Покријте Тип:
Без Тенџере Маска
Тави Тип:
Griddles & Грил Тави
Број На Модел На:
JJHSGBZ040000
Капацитет:
1-2L
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Дијаметар:
24cm
Вок тип:
Не-стап
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
TTLIFE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди