кутија clasps, месинг, Метална боја, за 14mm широк, 30.5 mm долга, дупка: 1.5 mm

кутија clasps, месинг, Метална боја, за 14mm широк, 30.5 mm долга, дупка: 1.5 mm

DEN 1826.00
DEN 2434.56
 

Тековен
Количина на стоки


кутија clasps, месинг, Метална боја
за 14mm широк, 30.5 mm долга, дупка : 1.5 mm
Цени на 100 ја Поставува

Други карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
KK622
Објектот Тежина:
507g
Производ Карактеристики:
Змеј
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Метал
Обликот:
Змеј
единица:
100sets
Материјал:
Дувачкиот

Најдобри понуди