Бесплатен превозот 7inch 2din Автомобил DVD плеер GPS Радио За Стари ФОЛКСВАГЕН PASSAT Б5 Б6 Транспортерот T4/T5 Бора Passat Mk5 Голф Mk4 Поло Jetta

Бесплатен превозот 7inch 2din Автомобил DVD плеер GPS Радио За Стари ФОЛКСВАГЕН PASSAT Б5 Б6 Транспортерот

DEN 8495.52
 

Тековен
Количина на стоки


стерео доаѓа со додатоци како на сликата на додатоци покажува, ако потреби други wire кабел или додатоци за инсталирање ,тогаш ќе треба да се купи одделно.
Ако ние испрати од Кина преку DHL ,ние обично изјавуваат 80и означете "автомобил dvd palyer" на пакет за да се избегне и да се намали царинските давачки.Ако постои царински даноци,купувачите треба да платат за тоа.Ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се направи нарачка.
Овој автомобил DVD плеер е компатибилна со следниве модели : PASSAT Б5/MK5 2001-2005 T5 MULTIVAN(Startline) LUPO 1997-2005 JETTA 1998-2005 CITI CHICO 2004-2009 БОРА/ПОЛО/MK3/MK4 1998-2006 SHARAN 1998-2009 ГОЛФ MK4 1997-2003 ТРАНСПОРТЕРОТ T4/T5 1998-2009 SEAT ALHAMBRA(1996 до 2008 година), со СЕДИШТЕ КОРДОБА 6 L(2002 до 2008 година) SEAT IBIZA 6 L(2002 до 2008 година), со СЕДИШТЕ ЛЕОН 1 M(1999 до 2005 година) СЕДИШТЕТО ТОЛЕДО 1 M(1999 до 2004) "ШКОДА" ВРВЕН(пред 2008 година), PEUGEOT 307(Преден Панел : 117mm висока*189mm широк) ФОРД ГАЛАКСИ(Преден Панел : 117mm висока*189mm широк)

Други карактеристики

Јадра:
Едно Јадро
Фолксваген Модел:
Caddy
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
OSD Language:
Шпански,Португалски,Арапски,Полски,Турски,Француски,Унгарски,Тајландски,Германски,Еврејски,Италијански,Руски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Англиски
Caddy-Година:
2010,2006,2005,2007,2004,2008,2011,2012,2009
Din:
Двојно Din
Посебна Карактеристика:
Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Бренд Име:
HIZPO
Големина На Дисплеј:
7
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Објектот Големина:
220mm*210mm*130mm
Макс Надворешна Меморија:
32g
RAM меморија:
256Mb
Име На Модел:
VW7004,cam4
Од Моќ:
50W*4
Оперативен Систем:
Windows Ce
Резолуција:
800*480
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Тежина:
3kg
Напон:
12V
Материјал Тип:
Пластични & Метал
OSD Language:
Руски

Најдобри понуди