Топла продажба Bluetooth Безжична Во Уво Бучава Намалување на слушалка со Микрофон Sweatproof Стерео Bluetooth Слушалки

Топла продажба Bluetooth Безжична Во Уво Бучава Намалување на слушалка со Микрофон Sweatproof Стерео Bluetooth

DEN 161.00
DEN 230.40
 

Тековен
Количина на стоки

Најважна од сите е дека звукот е навистина добро! 6. 5 ѕвезди позитиви feeback ќе биде прифатена.Пред користење на слушалка, ве молиме да го прочитате упатството внимателно, со цел да се знае кој начин да ја користите во безбедна и одржување на информациите. (тоа зависи од вашиот локален обичај) Нормално ние ги испратите на поштенските. моќ телефонот да покажува и ги поддржува сите функции со Bluetooth или на друг Bluetooth уреди
5. Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Превозот Однос На сопствени даноци не се вклучени.
Топла продажба Безжична Bluetooth Слушалка со Bluetooth Слушалки Слушалките Earbud со Микрофон Слушалка Случај за Телефонот
Опис:
1. Пакет се Вклучени : 1 x Bluetooth слушалка 1 x Полнење кабел 1 x Корисникот Мануел answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме продажба на мало пакување,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор.Оваа Слушалка е напредно во уво слушалка со користење на кратко растојание безжична комуникациска технологија. Политика на враќање Ние ќе им даде на наплата ако не го добиете вашиот парцела. Ви посакам сите најдобрите
. Можете да слушате музика и лесно да примате повици додека патуваат, канцеларија или возење. глас извештај за бројот на крајот број бирање, лево или десно уво носи кабриолет и поддршка на слушалки (во слушалки, слушалки со микрофон, камера self timer) 4. се надевам дека ќе може да ве запознаеме со нашата продавница до вашите пријатели. Бесплатен превозот е секогаш малку бавно, и не може да се следи, па ви препорачуваме да се обрне на registerted воздух пошта која може да се следи, како што се Кина пост воздух mail, Aliexpress стандард превозот, e Packet , Сингапур пост Ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете Aliexpress премиум превозот, DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS и сл. Но, тие не се слободни. Понекогаш поштенски е малку одложи за испорака на пратката, ако не ја добиете вашата цел пред заштита времето е завршена, Можете да побарате од нас да се прошири на времето. Повратна информација за Вашето задоволство е наша конечна цел. моќни функции : повик, да слушате музика, да ја прилагодите јачината на звук, нагоре и надолу, се сече песни, Кинески или англиски глас го поттикнува (можете да го вклучите едни со други) 3.

Други карактеристики

Приклучок Тип:
Безжичната
Функција:
за Мобилен Телефон
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
Никој
Бренд Име:
Jninsens
Vocalism Принцип:
Други
комуникација:
Безжичната
Број На Модел На:
JA00247
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
No
Чувствителност:
120dB
Безжичен:
Yes
Конектори:
USB
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth
Зачестеност Одговор Опсег:
2.402 GH

Најдобри понуди