KEFU LA-9632P За Леново G400 Netbook лаптоп плоча HM70 ( За Pentium ПРОЦЕСОР само ) матична плоча тестирано

KEFU LA-9632P За Леново G400 Netbook лаптоп плоча HM70 ( За Pentium ПРОЦЕСОР само ) матична плоча тестирано

DEN 3552.00
 

Тековен
Количина на стоки

Имаме професионален тим од инженери и тестери кои ќе ви обезбеди со најдобрите производи и услуги. Тестирање на матичната плоча
Производ packaing
Q&A
1. Електронски производи треба професионални технологија, ако не сте професионален поправка компјутер, ве молиме да се купи внимателно, ако на матичната плоча за која причина да изгори надвор, ние не обезбеди гаранција услуга.Ние препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака (безбедност, заштеда на пари,Ако пакетот е оштетен, може да поднесете барање за надомест на штета). На матичната плоча нови или поправени?
-Ова е фабрика инвентар.Наплата е за цена на производот само, Ракување, поштенски и превозот обвиненија не се враќа.
ЛА-9632 P плоча одговара за Леново G400 лаптоп плоча HM70 ГМ 100% работи
!!!Внимание
1. На матичната плоча е посебен електронски производи, пред да ги купите, мора да се осигурате дека и другите делови на вашиот компјутер е добро, ако вашите додатоци е скршен, тоа ќе доведе до матичната плоча не работи, па мора да се тестира пред да ја купите вашиот ПРОЦЕСОР, RAM меморија, екран линија, екранот, и други мали додатоци.Целосна гаранција против било неисправен производ,Ако клиент ми даде негативни повратни информации по случаен избор,Ние не ќе ги обезбеди по-продажбата на услугата.Нашата компанија се наоѓа во Кина, Guangdong, Шенжен, тоа е во близина на Хонг Конг.(Овие комерцијални изразат увозни давачки се релативно висока).Дали треба да плаќаат должност?
-Зависи од купувачот ги локалните Обичаи одлука. Тоа изгледа како нов. Гаранција?
-60days
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.сите ние плоча од прва рака извори. Оваа плоча компатибилен со мојата матична плоча?
-Може да се земе вашето оригиналната плоча фотографии за мене и ние може да се суди
5.
Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.
Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
Превозот
1.
По-продажбата на услугата
1.Ние можеме да брод на сите ширум светот, па купувачи не двоумете се да го нарачате.
Изберете нас,Добар квалитет и compertitive цена!
1.Ако сакате брза испорака нарачате, ве молиме изберете DHL,UPS-от,Fedex,EMS,ARAMEX.

Други карактеристики

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
USB 3.0,USB3.1
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
g400
Тип Socket:
PGA 989
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Чипсет:
Intel H61
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
ATX
Бренд Име:
KEFU
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Гаранција:
60 дена
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Олово Време:
1-2working дена по плаќање

Најдобри понуди