2 парчиња/многу 6.5*0.7 cm корејски Канцелариски Креативна Боја, Проѕирна Лента Ставете Декорација Мали Ленти За Статистика Училиште Материјали

2 парчиња/многу 6.5*0.7 cm корејски Канцелариски Креативна Боја, Проѕирна Лента Ставете Декорација Мали Ленти

DEN 53.00
DEN 64.32
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S
боја:
боја случаен избор
Тип:
селотејп
Број На Модел На:
771347
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Бренд Име:
youe блескаше

Најдобри понуди