Рајна Вистински Примерок Слика Црна Чипка со Кристално Сирена Секси Backless Висок Квалитет Gown Партија Фустани Вечерни Фустани

Рајна Вистински Примерок Слика Црна Чипка со Кристално Сирена Секси Backless Висок Квалитет Gown Партија Фустани

DEN 20400.00
DEN 23999.52
 

Тековен
Количина на стоки

Мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(es). Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање. Ние ви препорачуваме секогаш кога е можно, ќе добие квалификувани seamstress да се измери вашиот фустан големина.
Ви благодариме. Ве молиме проверете со вашиот Биста големина , Половината Големина , Хип Големина , Природно висина со нашите стандардни димензии,а ако не сте сигурни за вашата големина, тогаш ве молиме пишете ни, ви благодариме;
2.
Политика На Враќање
1). Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат! Се надевам дека ќе уживате во нив!
Купувачи Упатство
(1)ве Молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. Ако не ми се допаѓа фустанот, или тоа не ми се вклопуваат по добивањето, може ли да се вратите назад?
-ние прифаќаме политика на враќање, само затоа што на квалитетот проблем. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси. како што се боја, големина на проблемот, customizes фустан не се достапни за политика на враќање.Ве молиме следете ги мерење инструкции,и да се измери себе внимателно. Исто така, тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена за пакетот патува од нашите капацитети до вашата дестинација. Откако ќе се плати за мене ,ве молам кажете ми ги вашите точно мерење на 24 часа , така што ќе може да прими фустан брзо !Ако ви треба било која друга боја или посебни барања, молам контактирајте ме преку Е-пошта. Кога ние брод на објектот за вас, ние ќе се печати "ПОДАРОК" ont тој пакет, можноста на царинските полнење е ретко.Сите во Сите, Ние се чека за вашиот приклучат.
Б : Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Забелешка
A : нема иста лисја во светот,Ние не може да гарантира облекува исто како на сликата, се Облекуваат Да Се Направи во Сопствени Големина,Боја, Дизајн.

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14W, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Кристално
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Лажичка
Бренд Име:
JIALINZEYI
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
Материјал:
Сатенски
Слика Тип:
Вистински Слики

Најдобри понуди