ЛОФТ Едноставна Долго Арм ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка Канцеларија Компјутер Спалната соба Цртање Читање Прилагоди Табела Светла

ЛОФТ Едноставна Долго Арм ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка Канцеларија Компјутер Спалната соба Цртање Читање Прилагоди

DEN 4970.00
DEN 5232.00
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110-240 V Применливи Простор : 10-15 Квадратни. Тело Материјал : Метал Стил : Гроздобер База Тип : E27 LED Светло Моќ : 30-40 W(Светилки не се Вклучени) Код Тип : Блескаво ЛЕР заштеда на Енергија Светилки Е Bub Вклучени : НЕМА Апликација : Студија Соба, Спална соба, Дневна соба, мензата,бојадисана,Бар, Ходникот,Кафе, Продавница,Балкон, итн. Карактеристики : Лофт стил домот дома декорација Гроздобер дизајн, најдобар производ за извршување на вашата личност Гроздобер боја која ве потсетиме сте убава и старите добри денови На сијалицата не е вклучен, можете да го користите енергија-заштеда на сијалица или LED сијалица Пакетот Вклучува : 1 X Табела Светлина(Сијалица Не е Вклучена)

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
Сребрена, Црна
Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Железо
Заврши:
Железо
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Гаранција:
две години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Хром
Број На Модел На:
T75
База Тип:
E27
Карактеристики:
Американскиот
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Материјал:
Метал
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобри понуди