OUYAWEI Мажите Часовникот за Автоматско Механички рачен часовник Скелет Dial Гроздобер Римски Numerals Кожа Бендот се Зголеми Злато Види

OUYAWEI Мажите Часовникот за Автоматско Механички рачен часовник Скелет Dial Гроздобер Римски Numerals Кожа

DEN 1176.00
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики на производот : - злато се зголеми на ѕвонење од нерѓосувачки челик случај и со транспарентна назад - бела скелет dial кој римската нумеричка час маркери - издлабени елоксирани сина совети - автоматско движење внатре - бела кожа за на рака Пакетот Вклучува : - 1 x Watch - 1 x Упатството - 1 x Подарок Кутија

Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
OUYAWEI
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
42mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
HF085
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
календар:
Никој
Тип На Објект:
Рачни часовници
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Најдобри понуди