Трговија на големо 5 шишиња/број 15 секунди Сува Црна Лепак растителна формула eyelash лепак Лепило ниска мирис, Низок Стимулира eyelash шминка алатка

Трговија на големо 5 шишиња/број 15 секунди Сува Црна Лепак растителна формула eyelash лепак Лепило ниска мирис,

DEN 715.20
 

Тековен
Количина на стоки

5 шишиња/многу испратам до тебе,15ml/шише Опис на Производот
Карактеристики :
1. црна боја
2, суво време : 15 секунди
3. Супер моќ лепило
4. имајте eyelash 40 до 50 дена по калемење
5. Ниска Мирис, Низок Чувствителни на кожата
Претпазливост
Ве молиме чувајте со ограничени правилно да се спречи приливот на воздух
Чистење на Уста на шишето откако ќе употреба на лепак
Продавница кул место во кое Децата не можат да стигнат до
Се тресат доволно пред употреба.
Ако контакт со очите или кожата, исчистете ја и ќе добиете совет со лекар
За да ги Прилагодите : I f сакате ОЕМ прилагодите ,дека сакате да го прилагодите вашиот сопствен стил,ве молиме љубезно кажете ни за вашата идеја,можете да го додадете вашиот логоа,вашиот бренд,зборовите што сакате за тоа,бои,ви Благодариме!
За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку epack или Малезија Пост,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

Други карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Бренд Име:
ICONSIGN
Број На Модел На:
XJC-401-0901B
Материјал:
Хемија
Големина:
5 bottles/lot
Капацитет:
15ml/шише
Мирис:
ниска мирис
Суво Време:
15 секунди
упорноста:
40 до 50 дена

Најдобри понуди