24V МОТОРНИ ГАЗ'Y за Komatsu Kobelco Багер грејач фан компресор моторни AN51500-10770 AN5150010770 5150010770

24V МОТОРНИ ГАЗ'Y за Komatsu Kobelco Багер грејач фан компресор моторни AN51500-10770 AN5150010770 5150010770

DEN 1459.00
DEN 1536.00
 

Тековен
Количина на стоки

Потоа изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. : HY-FM17
Опис :
се применува за Komatsu Kobelco Багер
24 V климатизација компресор фан мотор Висок квалитет на нови грејач a/c фан мотор
PN# AN51500-10770 AN5150010770
Картон пакет покаже :
Компресор картон пакет покаже :
За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу :
1.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Постојат повеќе типови на авто клима уред производи во нашата компанија :
Компресор :
Поправка алатки :
Фабриката Агол :
Компресор тестирање :
Магацин :
Топло добредојде вашата нарачка наскоро ! Ние ќе ви ги даде нашите најдобри производи и услуга ! Ајде да започнете со цел сега . за Russain клиенти :
Pls оставите вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешно. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот и предмети вратени се оригинални во нивниот статус.
Една година Гаранција :
Ние обезбедуваат 1 година бесплатен одржување; купувачите треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. Или испратете ни го вашиот резервен дел за да бидете сигурни кој модел ќе го сакате.Така ќе ни даде порака по нарачка
Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработка. Штом ќе ја прими стоката, ние ќе го поправи или да го промените нов дел.
Се направи со цел :
Пред да нарачате, ве молиме, повторно да ги проверите тоа е точниот производ на што треба. за Бразилската клиенти :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово. Па пред поставување на цел, мора да бидете сигурни дека делови одговара на вашиот автомобил за да избегне непотребни трошоци.
Далечински областа на превозот адреса :
Ако вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!!
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на приемот на вашата нарачка.

Други карактеристики

Специјални Функции:
НАПРАВИ КУЛ
Производителот Дел Број:
NA
Уреди за ладење Капацитет(KW):
NA
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Објектот Ширина:
25
Напон:
24V
Коефициент На Перформанси(COP):
NA
Бучава(dB(A)):
NA
Школка Тип:
Отворен Тип
Осветленост Дел Број:
NA
Другиот Дел Број:
NA
Објектот Должина:
28
Бренд Име:
UNOCAR
Објектот Тежина:
3
Објектот Висина:
22
Материјал Тип:
NA
Влезна Моќност(W):
NA
Item ID:
HY-FM17
Големина:
295*110*80mm
Притисок:
100Pa
Одговара:
за Komatsu Kobelco Багер
ОЕМ:
AN51500-10770 AN5150010770

Најдобри понуди