железо топката мушка синџири, unwelded, Метална боја, дојде на ролна, мушка:1.5 мм, 100/ролна

железо топката мушка синџири, unwelded, Метална боја, дојде на ролна, мушка:1.5 мм, 100/ролна

DEN 889.00
DEN 1185.60
 

Тековен
Количина на стоки


железни синџири,позлатен Лим боја, дојде на ролна, поврзани со топката монистра.
Топката Мушка : 1.5 mm во дијаметар, 100/ролна
Синџирите се дојде на ролна, а сликата во тек е за повикување само, вистинската големина на ролна варира од различен синџири.

Други карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
CHB001Y-N
Објектот Тежина:
540g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Метал
Стил:
Unwelded
Синџир Стил:
топката синџири
единица:
100
Материјал:
Железо

Најдобри понуди