Ayowei Исклучителен подарок опашка Риба Боја Оган Опал за жените Сребро Печат 925 цвет Ѓердан Приврзоци OP754A

Ayowei Исклучителен подарок опашка Риба Боја Оган Опал за жените Сребро Печат 925 цвет Ѓердан Приврзоци OP754A

DEN 370.00
DEN 456.00
 

Тековен
Количина на стоки


Чекор 2 .
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување. Три Животната Средина Позлатен
5.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Направи на раскрсницата на хартија. Мерење на должина,тогаш се circomference.
Само prong поставување со рака!
1. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OP754A
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
сребро pleated
Компатибилност:
trinket
Материјал:
Создадени опал
Функција:
trinket
Pendant тежина:
за 2.92 g
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
боја
Главниот Камен:
опал
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Pendant Големина:
25x26mm
Поставување Тип:
Рамки Поставување
is_customized:
Yes

Најдобри понуди