Новиот Мини Гроздобер СТП Кожа Женски Топ-се справи со Кеси Занитвам Поголеми Жените Кеси Губење на Топката Торба Crossbody Гласник Торба-45

Новиот Мини Гроздобер СТП Кожа Женски Топ-се справи со Кеси Занитвам Поголеми Жените Кеси Губење на Топката

DEN 317.00
DEN 576.00
 

Тековен
Количина на стоки

82 /парче US $ 7. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.99 /парче US $ 18. Ви благодариме и се Однесува. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Бидејќи екранот и осветлувањето некои неизбежни фактори за хроматските аберации е неизбежна. Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Обичните Мал Пакет Плус.
Ако ви треба парцела итно , можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот за експрес.62 /парче US $ 15. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Вашето задоволство е секогаш наша извршување , контактирајте со нас слободно ве молиме ако имате било каков проблем . Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.15 /парче US $ 26.09 /парче US $ 9.58 /парче US $ 19.62 /парче US $ 11.87 /парче US $ 28. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ние ќе целосна наплата на вашата исплата , но ние нема да се плати за дополнителни превозот надомест во секој случај .35 /парче US $ 11.60 /парче US $ 7. Ве молиме оставете ги вашите име и презиме, поради некои земја s превозот политика .98 /парче US $ 20.98 /парче US $ 12.
1 * торба
1. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент се јавува во испорака на трансакцијата.99 /парче US $ 11. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање .99 /парче US $ 20.50 /парче US $ 13.02 /парче US $ 19.
Производ големина : 20*1584cm ,
Главен Материјал : Cavans 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добра се однесени во вид, квалитет, 2-3cm прирачник за грешка при мерење.
487839565363066 Жените Кеси US $ 19. Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.99 /парче US $ 20. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
НА AUSUKY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
B053937A1
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Најдобри понуди