Axk 2 Парчиња Shf20 Линеарна Вратило Поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка Xyz Табела Cnc Shf Серија Железнички Окно

Axk 2 Парчиња Shf20 Линеарна Вратило Поддршка 20mm Линеарна Железнички Вратило Поддршка Xyz Табела Cnc Shf

DEN 330.00
DEN 358.56
 

Тековен
Количина на стоки


започнете
крајот
2 парчиња SHF20 20mm Линеарна Вратило Поддршка
Модел : SHF20
Вратило D : 20 mm
Количина : 2 компјутери
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Се разгледа на царинската управа, далечински адреса и превозот брзина, ние може да користиме други превозот методи наместо еден ќе видите на цел страница.

Други карактеристики

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Како стил
Капацитет На Моторот:
x
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Никој
Структура:
Игла
Тип:
линеарна
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (2 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
38cm x 5cm x 5cm (14.96in x 1.97in x 1.97in)

Најдобри понуди