YPP ЗАНАЕТ Гроздобер Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно печат листови

YPP ЗАНАЕТ Гроздобер Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни

DEN 185.00
DEN 205.92
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1).Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат. Не поднесе спор по желба.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.
Превозот :
1). Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци.
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.5 cm
Материјал : силикон
Пакување : 1pcs/многу
Многу корисно за торта декорација/ - карта во донесувањето одлуки/ Scrapbooking! Само колективното тоа!
Пакување :
Плаќање :
1).

Други карактеристики

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
17101201
Бренд Име:
YPP занает
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Повод:
Scrapbooking DIY занаети; Фото Албум
Пакување:
1pcs/многу
Големина:
11*22.5cm

Најдобри понуди