2-12year Нов Висок квалитет бебе sequins принцеза фустан за девојка во домот роденден се облекуваат Бебе девојка е божиќ облека

2-12year Нов Висок квалитет бебе sequins принцеза фустан за девојка во домот роденден се облекуваат Бебе девојка

DEN 590.00
DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки

0"/58cm 100 4 24. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.0"/69cm 120 7-8 27. (Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, не тело)
Ознака Бр. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO) Сите производи што се на залиха ,ве молам само да се купи. Топ sequined bodice, сјајна и око-фаќање. Корселе со irremovable sequined bowknot напред, sash врски назад.
Големина : 2-12/Таг #80-130(ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина)
Големина на Табела : предложениот возраст и висина е само за вашиот референца. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.0"/77cm 130 11-12 27.0"/68cm беа 25,5"/65cm 30. Препорачана Големина за Деца на Градите, Половината се Облекуваат Должина 80 2 22.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Наплата и Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.0"/61cm 110 5-6 25. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес.
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Совршен за партија, свадба, церемонија, роденден или други специјални прилики.0"/81cm
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
FEESHOW
Број На Модел На:
10018382
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
О Деколте
Возраст:
2-12Y
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди