Декоративни Дрво 3D Ѕид Огледало Налепници Тоалет Вратата Плочка Налепница Продавница Дневна Соба и Спалната соба Ѕид Оркестарот Соба Декорација Дома R156

Декоративни Дрво 3D Ѕид Огледало Налепници Тоалет Вратата Плочка Налепница Продавница Дневна Соба и Спалната

DEN 235.00
DEN 412.80
 

Тековен
Количина на стоки


Ако ви треба прилагоди на големината ве молиме контактирајте со нас.
УСЛУГА
Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на производи на нашите клиенти, а се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди најсигурни и најбрз начин на превозот услуга која ние може да си го дозволи. Инсталацијата Заврши!
СОБА ДЕКОРАЦИЈА
• Детска Соба
• Дневна Соба
• Детска Соба
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
За некои мали димензии на налепници ние ќе го користиме меур торба, тоа ќе биде доволно силна за да ги заштити производите.
Ви благодариме за вашата посета и имаат убав ден.
Да се загрози-доказ & Мазна работ спречува боли.
Сепак, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во поставки на екранот и други причини, како што се огледало површина одраз во мониторот, светлина, позадина итн, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Сепак, ако случајно постои било каков проблем со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да се решат проблемите и да бидете задоволни. Отстранете ја белата поддржан од хартија од налепници, стап секое парче до точната локација.
Мазна мермер
Керамички ѕид
Мазна мебел
боја на површината
Мазна стакло
Сува боја површина
Метал
Дрвени ѕид
Мазна позадина
ЗА БОИ
11 бои со ефект на огледало се достапни за различни декор стилови, сите боја опции се вистински фотографии направени во исто опкружување и светлина состојба. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање.
Далеку-слепи : Смешни се во потрага по малку деформација на рефлексија. И ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.
Краток слепи : Јасно природата како вистински одраз во огледало. ЗА ПРЕДМЕТИ
Селективните 1 mm дебелина еколошки акрилни огледало материјал. Откине браун заштита на хартија.
Дебелина : 1 mm
Примена : Спална Соба, Дневна Соба, Купатило, Детска Соба, Тоалет, Врата, Кујна, Продавница, Таванот
ГОЛЕМИНА
Ве молиме прочитајте ги тродимензионални цртежи внимателно пред наддавање, целосно моделот е составен од многу мали парчиња.

Други карактеристики

Големина:
S 28cm x 50cm, M 45cm x 80cm, L 56cm x 100cm, XL 84cm x 150cm, XXL 112cm x 200cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Мебел Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
R156
Материјал:
Акрилик
Тема:
Растенијата
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
BACKGROUNDTURNOVER
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Најдобри понуди