Дама Акни Лузна Крем Женшен Суштината Против Акни Смена Крем Места стрии Отстранување на Лузни Производ со Висок Квалитет H7JP

Дама Акни Лузна Крем Женшен Суштината Против Акни Смена Крем Места стрии Отстранување на Лузни Производ со

DEN 180.00
DEN 224.64
 

Тековен
Количина на стоки

(GMT+8) од понеделник до сабота . Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. преземете соодветни количина на крем, тест рамномерно и нежно околу акни или лузни област
3. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. масажа до целосно obsorbed. да 18 : 00часот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Дама Акни Лузна Крем Женшен Суштината Против Акни Смена Крем Места стрии Отстранување на Лузни Производ со Висок Квалитет H7 JP
Содржина : 30g
Производ Ефикасност :
Третман на акни,анти-Акни,анти-навремено,влечење компактен, негување на кожата, навлажнувачки, отстранете лузна, се намали порите
Масло за Контрола на Акни / Акни Анти-чувствителни
Употреба :
1.
1 x LANBENA лузни од акни, крем
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Други карактеристики

Бренд Име:
LANBENA
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
Blackhead Отстранување
Големина:
30g
Место на Потекло:
Кина
Материјал:
Крем

Најдобри понуди