Zerosky Греење Орален 6 Брзини Vibrating Машки Masturbator Електрични Лижат си го Цица Автоматско Орален Водоотпорен Машина Секс Играчка За човекот

Zerosky Греење Орален 6 Брзини Vibrating Машки Masturbator Електрични Лижат си го Цица Автоматско Орален Водоотпорен

DEN 1316.00
DEN 1384.80
 

Тековен
Количина на стоки


Zerosky Греење Орален 6 Брзини Vibrating Машки Masturbator Електрични Лижат си го Цица Автоматско Орален Водоотпорен Машина Секс Играчка За човекот Опис : Пред крајот на дизајн, удобно чувство, уметнички стил избегнување на срам Завиткани од силикон , водоотпорен Имитација на усната шуплина дизајн Масажа на glans, подобрување на издржливоста. Пулсот вибрации е 7500 отчукувања/m Интелигентни греење, автоматска контрола на температура, константна температура е 42 степени 6 видови на вибрации режими + 3 одделение вибрации интензитет Зелена материјали, 1000 m A циклични обвинение, секое полнење може да се користи за еден час Втората генерација на производи имаат СТАН интерактивни функција Спецификација :
Материјал : Медицина силикони/ ABS
Боја : Црна Тип : првата генерација црна, втората генерација црна Димензии : Должина : 135 mm Дијаметар : 80 mm Пакување се вклучени :
1* Орална лижат првенство + 1*прирачник + 1*USB кабел

Други карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
Zerosky
Број На Модел На:
hxzjwkjb
Големина:
black-red
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Материјал:
ABS

Најдобри понуди