Aosbos Drawstring Ранец Лист Модел Спортски Торби за Жени Мажи Отворено Фитнес Тренинг Салата Торба За Чевли Складирање Drawstring

Aosbos Drawstring Ранец Лист Модел Спортски Торби за Жени Мажи Отворено Фитнес Тренинг Салата Торба За Чевли

DEN 384.00
DEN 639.36
 

Тековен
Количина на стоки

Како што се : Фитнес;Одмор;Плажа кампување;Кратки патувања;Училиште;Шопинг и така натаму.
Вашите трансакции се секогаш гарантира со Ali Express.Тоа може да се користи во сите видови на активности.Сите големина,е прирачник за мерење ,ве молиме оставете 1-2 см разлики,ви благодариме.
Забелешки :
1.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување деталите во описот на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена?
A : Ние ќе се apprecited дека ако не можете да испратите e-mail на нас, се разбира, најдобра цена за вас.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта која е бесплатен превозот.При плаќање на интернет, вашите податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита ccommercially е достапна). Почитувани клиенти, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот поштенски код кога ќе ги напишете вашите лични информации, така што можеме да го испрати до вашата адреса точно.Како што се : Фитнес;Одмор;Плажа кампување;Кратки патувања;Училиште;Шопинг и така натаму. Можете да ги пратите вашите цел на превозот веб-страницата на друштвото со следење на број предвидени.Тоа може да се користи во сите видови на активности.
С&П
П : Како можам да платам за цел?
О : за Да платат за вашата цел на Ali Express, ве молиме следете ги чекорите подолу :
(1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
(2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
П : Како не Ali Express заштита на моите исплати?
A : Плати безбедно со вашата кредитна картичка без да ги изложиме ги вашите детали.
П : дали постои следење на број на мојата цел?
A : Да,ние брод секоја цел со своите следење на број, и можете да го видите на пратката статусот на вашиот Aliexpress Сметка или од други соодветни веб-сајт.
Карактеристики :
1.
Aosbos Drawstring Ранец Лист Модел Спортски Торби за Жени Мажи Отворено Фитнес Тренинг Салата Торба За Чевли Складирање Drawstring Јога Торба Опис
Пакет листата :
1* Drawstring Ранец
Спецификации :
Бренд Име:Aosbos
Материјал : Полиестер,Оксфорд,Платно
Големина на : 40*35cm
Капацитет : Помалку од 20 L
Декорација : Писмо,Цвеќиња
Предмет Тип : Салата Спортска Торба/ Drawstring Кеси
Употреба : Drawstring Ранец за Спорт,Торба за Чевли,Училиште Торба,Шопинг Торба
1.

Други карактеристики

Тип на спорт:
Фитнес
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Aosbos
Капацитет:
Помалку од 20L
Големина:
40*35cm
Број На Модел На:
W0036
Декорација:
Буква,Цвеќиња
Тип На Објект:
Салата Спортска Торба/ Drawstring Кеси
Употреба:
Drawstring Ранец за Спорт,Торба за Чевли,Училиште Торба,Шопинг Торба

Најдобри понуди