MDEAN Бело Злато Боја Нараквици за Жените Мода Накит Жените Црна Хривнија ААА Циркон Femme Додатоци MSB039

MDEAN Бело Злато Боја Нараквици за Жените Мода Накит Жените Црна Хривнија ААА Циркон Femme Додатоци MSB039

DEN 144.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Прашања од клиентите 1. Е тоа превозот бесплатно? YES (да). Ali Express Стандард На Превозот. проценето време:30-60 дена Цел>= 200$ брод преку DHL. проценето време: 3-7 дена Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со твоите следење no : ( ја копирате на пребарувачот). 2. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. Транспорт време е за 3-7 работни дена.(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно!Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
3. Дали постојат какви било царински давачки?
Ние обично се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. Затоа, ве Молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да платени царинските давачки. 4. Дали бојата падне или да се претвори црно?
Направени од високо-квалитетни материјали на бакар, трајни и Анти-исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.
5. Дали постои било каков проблем во врска со големина?
Ве молиме строго според нашите мерења на методот на купување. 6. Производите може да се прилагоди. Ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MSB039
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
MDEAN
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди