Куче Сад,Куче, Мачка Миленичиња Патување Сад Силикони Расклопна Хранење Вода Јадење Фидер преносни вода сад за миленичиња

Куче Сад,Куче, Мачка Миленичиња Патување Сад Силикони Расклопна Хранење Вода Јадење Фидер преносни вода сад

DEN 130.00
DEN 162.24
 

Тековен
Количина на стоки


6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.

Други карактеристики

Тип:
Кучиња
јачина:
250g
Тип На Објект:
Патување Чинии
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Бренд Име:
DogLemi
Материјал:
Силикони

Најдобри понуди