2 парчиња Новородено Дете Бебе момчиња девојчиња Бебе Облека, Златно Писмо Мамас Момчиња Печатени Облека Облека Поставува 0-24M

2 парчиња Новородено Дете Бебе момчиња девојчиња Бебе Облека, Златно Писмо Мамас Момчиња Печатени Облека Облека

DEN 166.00
DEN 254.40
 

Тековен
Количина на стоки


Опис Сосема НОВ со Висок квалитет Тип : 2016 Година Мода Бебешка Облека
Боја : Покаже како слики Материјал : 100% Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
0-6 Months : Биста 53cm Врвот Должина : 34cm Панталони Должина 42cm
6-12 Months : Биста 55cm Врвот Должина : 36cm Панталони Должина 45см
12-18 Months : Биста 57cm Врвот Должина : 38cm Панталони Должина 49cm
18-24 Months : Биста 61cm Врвот Должина : 40cm Панталони Должина 52cm
Пакет се вклучени : 1 x Блузи+1x Панталони

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
мамас момче
Outerwear Тип:
Шорцеви
Бренд Име:
Emmababy
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди