Нерѓосувачки челик Задниот Браник Заштитник Sill Багажникот Трим додатоци За Tesla Model X 2017 2018

Нерѓосувачки челик Задниот Браник Заштитник Sill Багажникот Трим додатоци За Tesla Model X 2017 2018

DEN 3266.00
DEN 3888.00
 

Тековен
Количина на стоки


За Tesla Model X 2016 2017 2018
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : како нашите слик
Вклучува : 1 buc
Лесна инсталација, 3m лента биде спроведен, за покривање на оригиналот.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт .
Ако не сте добиле објектот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
2kg
Година:
2016 2017 2018
Име На Модел:
02
Објектот Висина:
1inch

Најдобри понуди