ТОПЛА КАДА СПА Изолирана ПОКРИЕ ТОРБА 2200x2200x900mm Изолирани УВ Водоотпорна

ТОПЛА КАДА СПА Изолирана ПОКРИЕ ТОРБА 2200x2200x900mm Изолирани УВ Водоотпорна

DEN 9331.00
DEN 10368.00
 

Тековен
Количина на стоки

Winterwise! Изолирани УВ Водоотпорна ТОПЛА КАДА СПА МАСКА ТОРБА 2200x2200x900mm
5cm Радиус Агол ќе одговара на повеќето различни Радиус агол бањи
Белешки : Ние ќе брод во рок од 2 дена по плаќање
топла када торба и спа капа avaliable за која било големина,форма
Контактирајте со нас или ни остави порака, доколку има потреба

Други карактеристики

Тип:
Спа Кади
Капацитет:
6 луѓе
Број на Авиони:
60
Број На Модел На:
2200x2200x900mm
Бренд Име:
FGHGF

Најдобри понуди