Природни Вистински Бакар Игла Rutilated Кварцен Моќен Камен Монистра Хривнија 12mm

Природни Вистински Бакар Игла Rutilated Кварцен Моќен Камен Монистра Хривнија 12mm

DEN 6182.00
DEN 7728.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Природни Вистински Бакар Игла Rutilated Кварцен Моќен Камен Монистра Хривнија 12mm
Жените кристал нараквица,природен камен racelet,круг лабава мушка хривнија
Вистински Слики :
Ставка Детали TF0014 :
Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
TF0014
Бренд Име:
LIZIFANG
Метали Тип:
Бакар Коса Rutilated Кварцен
реден број:
TF0014Charm Хривнија Jewerly
боја:
Бакар Водат Хривнија Жени
Точка име :
Жените е Кристално Нараквици
Монистра Број:
17Fashion Круг Монистра
Мушка големина:
12mm Круг Монистра Накит
внатрешниот дијаметар на Хривнија:
62mm
Тежина на Хривнија:
37.5 грама
Количина:
Само Еден
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер

Најдобри понуди