HT120 бесплатен превозот Акција и Играчка 25cm Скијање и сурфери Nutcracker Кукла Комбинација Деца Божиќ Играчки Подарок

HT120 бесплатен превозот Акција и Играчка 25cm Скијање и сурфери Nutcracker Кукла Комбинација Деца Божиќ Играчки

DEN 823.00
DEN 1003.20
 

Тековен
Количина на стоки


Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!.
За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост.
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере.Ви благодариме за разбирањето! Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ви благодариме и имаат убав ден. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари.По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Кукли
Број На Модел На:
HT120
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Димензии:
25cm
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
Се справи со нега
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
LM1997
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
25cm

Најдобри понуди