Hombres Anillos Прстени За Мажите Сакаат Ветување Господин Младоженецот Свадба Вистински S925 Sterling Silver Луксузни Накит Ангажман Прстен

Hombres Anillos Прстени За Мажите Сакаат Ветување Господин Младоженецот Свадба Вистински S925 Sterling Silver

DEN 384.00
DEN 589.92
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
прстен
Бренд Име:
l&zuan
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Сертификат Број:
свадба прстени
Hombres Anillos:
прстени за мажи
Љубов Ветување:
Господин
Младоженецот Свадба Накит:
Вистински S925 Sterling Silver
Луксузни Накит:
ангажирање прстен
прстен:
Пад на превозот
прстени за мажи:
Anello Oro
Cincin Pria:
bijoux
единствена:
Трендовски Накит
фунта сребро 925:
Додатоци
Гроздобер:
мажите прстен

Најдобри понуди