JETTING Дизајн Кул Луксузни метал Keychain Автомобил Копче Синџир Копче Прстен креативни тркала центар синџир За Човекот Жените Подарок

JETTING Дизајн Кул Луксузни метал Keychain Автомобил Копче Синџир Копче Прстен креативни тркала центар синџир

DEN 53.00
DEN 63.36
 

Тековен
Количина на стоки

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Да научат како да се плати со други начини. Тоа само ќе ве однесе една минута.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
За рокот за доставување на пратката.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази)., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Метал
Боја : Златна,Црна Пиштол боја
На keyring направи да стане повеќе conveninet да се донесе вашиот клуч
Никогаш не се грижите за losting вашиот клуч со тоа
Тоа се направи вашиот клуч да бидат повеќе креативни и прекрасни
На креативен дизајн е популарен меѓу луѓето
Пакетот вклучува :
1* Keyring
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.

Други карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Други
Материјал:
Легура
Функција:
Други
Компатибилност:
/

Најдобри понуди