2017 нова мода флорални кошула јака V вратот долги ракави chiffon маица печатење кошула жена канцеларијата дама блуза 30

2017 нова мода флорални кошула јака V вратот долги ракави chiffon маица печатење кошула жена канцеларијата

DEN 531.00
DEN 603.36
 

Тековен
Количина на стоки


$12.33 $ 8.51 $17.99 $ 12.59 $11.50 $ 9.43 $9.69 $ 8.53 $20.89 $ 9.19 $13.13 $ 9.85 $15.28 $ 14.21 $12.99 $ 9.87 $9.50 $ 6.37 $13.19 $ 9.23 $14.53 $ 9.30 $9.60 $ 6.05 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 88 34.67 57 22.46 36 14.18 М 59 23.25 92 36.25 58 22.85 37 14.58 L 60 23.64 96 37.82 59 23.25 38 14.97 XL 61 24.03 100 39.40 60 23.64 39 15.37 2 XL 62 24.43 104 40.98 61 24.03 40 15.76
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$11.69 $ 9.12 $17.80 $ 14.77 $8.50 $ 6.97 $7.97 $ 6.62 $12.64 $ 10.62 $8.22 $ 6.74 $13.88 $ 9.99 $12.83 $ 11.68 $13.90 $ 10.01 $14.99 $ 10.34 $10.39 $ 8.42 $9.50 $ 6.37

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Материјал:
Полиестер,Spandex,Акрилик
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Пол:
Жените

Најдобри понуди