Џинг Ченг Da 2бр Микро SIM Картичката Фах Носителот Слот Замена за Apple iphone 4 4G

Џинг Ченг Da 2бр Микро SIM Картичката Фах Носителот Слот Замена за Apple iphone 4 4G

DEN 58.00
DEN 63.84
 

Тековен
Количина на стоки

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена. [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус )Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации

Други карактеристики

Тип На Производ:
Sim Картички Додатоци Одговараат На
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Број На Модел На:
за iphone

Најдобри понуди