2017 Жените Грб Без Ракави Водопад Кејп Долго Cardigan Јакна Грб Windbreak Нови

2017 Жените Грб Без Ракави Водопад Кејп Долго Cardigan Јакна Грб Windbreak Нови

DEN 287.00
DEN 393.12
 

Тековен
Количина на стоки


Жените Грб Без Ракави Водопад Кејп Долго Cardigan Јакна Грб Windbreak
Повод : Неврзан
Материјал : Акрилик
Сезона : Есен, Пролет
Големина : S M L XL
Боја : Црна, каки, кафена, зелена
Модел : Цврсти
Вклучени : 1x Жените Грб
Забелешка : Големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме!
S : Должина 78cm, Биста 88cm
М : Length80cm , Биста 96cm
L : Должина 82cm, Биста 104cm
XL : Должина 84cm, Биста 112cm
1inch=2.54 см
Answer : ___________________________ Note :
1. Објектите се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување. Се надевам дека ќе разбере.
2. Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Outerwear Тип:
Вест
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Пол:
Жените
Декорација:
Прилагодливи Половината
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Појас
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Акрилик
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
ZYJH80
Бренд Име:
WJ

Најдобри понуди