Црвено 2018 Познати Фустани А-линија V деколте, Долги Ракави Tulle Beaded Кристали Жените Долги Вечерни Фустани Црвениот Тепих Фустани

Црвено 2018 Познати Фустани А-линија V деколте, Долги Ракави Tulle Beaded Кристали Жените Долги Вечерни Фустани

DEN 3888.00
DEN 4272.00
 

Тековен
Количина на стоки

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ви благодариме!.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Познати Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Кристал,Beading
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди