Висок Квалитет на француски Стил тапани Cufflinks За Mens Кошула Бренд одговараат на Ткаенината Копчиња Врвот продажба Ткаенината Линкови Накит

Висок Квалитет на француски Стил тапани Cufflinks За Mens Кошула Бренд одговараат на Ткаенината Копчиња Врвот

DEN 122.00
DEN 148.80
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XKZM0001
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди