Топла Трки Алуминиум Управувачки Серво Планината За 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 T4 РК Роботот Автомобил Дел

Топла Трки Алуминиум Управувачки Серво Планината За 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 T4 РК Роботот Автомобил Дел

DEN 548.00
DEN 782.88
 

Тековен
Количина на стоки

Топла Трки Алуминиум Управувачки Серво Планината За 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 T4 РК Роботот Автомобил Дел Продаде Поени : 100% сосема нов и висок квалитет на Компатибилен со : 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 T4 Боја : Црвена、Црна 、Сребро.
Превозот пакет 1 компјутер, Серво Волан Планината Нашата Предност>>> Above5pcs , 2% попуст Вистински Бесплатен Превозот со Следење на број Брз Parpare во 48 часа Вистински Производ Show (прикажи)>>> Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html Превозот Брод во 2 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Број На Модел На:
одговара за 1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 T4
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AXSPEED
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Управувачки Серво Планината
квалитет:
Висок Врвен Квалитет На++++
Тежина:
35g
Материјал:
Високо-заврши Метал Алуминиум Легура Направени
Одговара за:
1/10 TRAXXAS TRX-4 TRX4 T4
превозот метод:
Кина Пост или Epacket со Корисни Следење на Број
SKU:
M004704AAB0C1

Најдобри понуди