Новиот Ѕид Налепници Топол Воздух Балон и Облаци Винил Налепница Decals Уметност Дома Декор Бебе бебе соба Ѕид Decal Livingroom Mural LA755

Новиот Ѕид Налепници Топол Воздух Балон и Облаци Винил Налепница Decals Уметност Дома Декор Бебе бебе соба

DEN 383.00
DEN 510.24
 

Тековен
Количина на стоки

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
44cm широк X 42cm високи
59cm широк X 56cm високи
За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Други карактеристики

боја:
црна, сива, црвена, бела, прилагодено боја
Големина:
44x42cm, 59X56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
LA755
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри понуди