1pcs 17cm Нерѓосувачки Челик Риба Устата Засилувач Риба Вилица Засилувач Преносни и Лесни Риба Замолчени Устата Настроената Риболов Алатки

1pcs 17cm Нерѓосувачки Челик Риба Устата Засилувач Риба Вилица Засилувач Преносни и Лесни Риба Замолчени Устата

DEN 61.00
DEN 69.12
 

Тековен
Количина на стоки

1pcs 17cm Нерѓосувачки Челик Риба Устата Засилувач Риба Вилица Засилувач Преносни и Лесни Риба Замолчени Устата Настроената Риболов Алатки
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Риба Устата Засилувач е одличен начин за чување на риба устата отворена за вадење длабоко куки, голема и неопходна риболов алатка во вашиот справи кутија. Вода и мала тежина за полесно носење. Изработени од нерѓосувачки челик, висока јачина и издржливи. Алатката може да се користи за големи големина риба устата поотворени. Риба устата засилувач е одличен начин за чување на риба устата отворена за вадење длабоко куки. Вода и мала тежина за полесно носење. Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Должина : стан.17cm/6.69" Боја : Сребро+Црна, како слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Риба Устата Настроената (без мало пакет)

Други карактеристики

Големина:
Fish Mouth Opener
Тип:
Одвојување Уред
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
17cm

Најдобри понуди