Нова Прекрасна Цвет Растенијата Обетки За Жените Сребрена Боја Розова Керамички Обетки Трендовски Накит Божиќ Подарок За Роденден

Нова Прекрасна Цвет Растенијата Обетки За Жените Сребрена Боја Розова Керамички Обетки Трендовски Накит Божиќ

DEN 259.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


· Точка Бр : CE0033
· Тема : Жените Earring
· Боја : Розева
· Материјал : Керамички
· Големина : Како picturse
· Нето Тежина : 2g
· Пакување : Преполна со убави подарок кутија
· Испорака Датум : 1-7 дена
· Превозот : Бесплатно Со еден Подарок кутија
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. макси ѓердан
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Нарачки ќе бидат испорачани во 1-7days по плаќање во готово. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви . Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте usimmediately. Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, Тоа ќе биде ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички. Многу благодарам!

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
CE00033
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
keshegans
Метали Тип:
Керамички
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Пинк
Материјал:
Керамички
Повод:
Свадба, Ангажман, Anniversar
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Пол:
Жените

Најдобри понуди