2017 Природни Sapphire 3мм*3мм Earring За Жените Ангажман Партија Прстен /подарок Син Прстен парична Казна Накит за денот на Вљубените подароци

2017 Природни Sapphire 3мм*3мм Earring За Жените Ангажман Партија Прстен /подарок Син Прстен парична Казна

DEN 1055.52
 

Тековен
Количина на стоки

2017 Природни Sapphire Earring За Жените Ангажман Партија Прстен /подарок Син Прстен парична Казна Накит за денот на Вљубените подароци

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
L-048
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
LUKENI
Certificate Type:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Главниот Камен:
Sapphire
Обликотшема:
Животните
Повод:
Партија
Сертификат Број:
BJ07080563
Страна Камен:
Никој
Назад Наоѓање:
Никој

Најдобри понуди