KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus A456U R456 F456 14

KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus A456U R456

DEN 866.00
DEN 911.52
 

Тековен
Количина на стоки

KH Посебни Лаптоп Карбонски влакна СТП Кожа Налепница на Кожата Капак (не вклучуваат компјутерски)
1. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила. Потоа, употреба за коса посува да се загрее, а ќе се лепи. не треба да се намали јас NCLU D E : Оу тер кожата + W r ist повторно st s кин. Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик, па тоа треба некои Браздата . Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени. ТОА има
функција на носат-отпорни, киселина и kanti-алкално, анти-нафта, лесен за чистење . Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!
.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
Б ecause, некои покрива кожата е biger.

Други карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
A456U R456 F456 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Најдобри понуди