KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus ZX50 GL552 FX PLUS4720 14

KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus ZX50 GL552

DEN 866.00
DEN 911.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик, па тоа треба некои Браздата .KH Посебни Лаптоп Карбонски влакна СТП Кожа Налепница на Кожата Капак (не вклучуваат компјутерски)
1. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. Можете повторно да го користите и не неисправни за џвакање. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот. Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Не вклучуваат Дното на кожата. Живописни симулираат сенка донесе чувство на удобност и слобода. Темелно се Чисти вашиот лаптоп. 30 дена со Замена или Враќање на средствата. Очигледно голема!
2. ако сте го добиле на објектот. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
Б ecause, некои покрива кожата е biger. Потоа, употреба за коса посува да се загрее, а ќе се лепи.
ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер, на браздата ќе disapper.

Други карактеристики

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
ZX50 GL552 FX PLUS4720 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница

Најдобри понуди