5D Diy дијамант сликарство крстот бод Лак очила за сонце Горила Полн Круг Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети

5D Diy дијамант сликарство крстот бод Лак очила за сонце Горила Полн Круг Дијамант везови Везана Кристал Мозаик

DEN 252.00
DEN 420.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодарам многу. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Дијамант сликарство материјал што се продава е смола вежба, овој вид на сликарство е тркалезна дијамант (треба да се држиме сликата целосно). Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Превоз : Нашите производи се од Кина. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.Вие само треба да го залепите дијамант од соодветната област правилно.

Други карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 35x35cm, 40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 60x60cm, 55x55cm, 70x70cm
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Својства :
категорија:
Дијамант својства:
Бројот на дијаманти:
Дијамант Тип:
Полнење Тип:
печатење тип:

Најдобри понуди