SHYBIRD Автомобил Возачи ноќенпоглед Очила Анти-отсјај Polarizer Поларизирани очила за сонце Возење Очила Со Кутија 3043

SHYBIRD Автомобил Возачи ноќенпоглед Очила Анти-отсјај Polarizer Поларизирани очила за сонце Возење Очила Со

DEN 364.00
DEN 466.56
 

Тековен
Количина на стоки


Производство Опис
- Едноставен, но симетрични и око-фаќање дизајн
- UV400 поларизирана, мулти-слој филтер леќи и да го блокира над 99.96% од сјајот, со што овие очила за сонце совршен избор за outdoor спортови и активности
Чистење на инструкциите :
Не чистење на очила за сонце со хартија крпи или облека, и да се избегне со користење на домаќинство детергенти или сапуни. Додека некои благи сапуни нема да и наштетат на леќи, модерен екстра-сила сапуни полека може да се распадне премази на леќите.
Тајната : Собирање на продавници ќе се најдат поевтино.
modname=ckeditor

Други карактеристики

Бренд Име:
SHYBIRD
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
47mm
Леќа Ширина:
56mm
Број На Модел На:
спорт очила за сонце
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Машки модели
Видлива Светлина Перспектива:
99.9 (%)
леќи во боја:
Црна,Сива,Кафена,Сребро.
Адаптација места:
ВозиОтвореноСпортAnglingПлажаПартијаРоденденски Подарок
Стил:
МоденБизнисКласичен
Пол:
Унисекс
Pioce на потекло:
произведено во Кина
Optically Својства:
ПоларизиранаАнти-отсјајUV400

Најдобри понуди