15.5/влакно Природни Океанот Agates Drusy Freeform Фацетирани Плоча Грутка Лабава Монистра,Сурови скапоцени Камења, Камен Парче Pendant Монистра Накит

15.5/влакно Природни Океанот Agates Drusy Freeform Фацетирани Плоча Грутка Лабава Монистра,Сурови скапоцени

DEN 906.24
 

Тековен
Количина на стоки

Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи.
Материјал : Природен Пејзаж Ахат Облик : Фацетирани Плоча Грутка Боја : Како на сликата Големина : 28-31 X37-45mm
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
srbstsq
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Објектот Тежина:
200g
Број На Модел На:
EFTZ438
Објектот Форма:
Фацетирани Грутка
Материјал:
Природни Океанот Ахат
Обликот:
Фацетирани Плоча
Должина:
Approx9PCS& 15.5 inches/strand
Големина:
28-31X37-45mm
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
28-31mm
боја:
како Слика

Најдобри понуди