Allenjoy позадини за фото студио bokeh растенијата подарок партија деца Божиќ позадина новороденче оригиналниот дизајн фантазија реквизити

Allenjoy позадини за фото студио bokeh растенијата подарок партија деца Божиќ позадина новороденче оригиналниот

DEN 460.00
DEN 666.72
 

Тековен
Количина на стоки

П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите.Резолуцијата најмалку 300dpi. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас . Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Валани испраќање позадина 3. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Тоа е префериран избор за фотографи. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.

Други карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Филм Скенер
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контакт us
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Најдобри понуди